Czat dla sklepów internetowych

Państwa stronę odwiedzają setki Klientów dziennie, jednak nie przekłada się to na ilość złożonych zamówień? 

Dzięki narzędziu Live Chat oraz doświadczonemu zespołowi konsultantów można to zmienić!

W
Oh My Chat! wiemy, jak ważny jest każdy Klient odwiedzający stronę sklepu internetowego.

Działamy proaktywnie, towarzysząc Klientowi na każdym etapie zamówienia - rozwiewamy wątpliwości i pomagamy pomyślnie sfinalizować proces składania zamówienia! Towarzyszymy Klientowi od samego wejścia na stronę do momentu złożenia przez niego zamówienia i potwierdzenia, że nie potrzebuje już pomocy.

Każdorazowo zachęcamy Klienta odwiedzającego stronę do złożenia zamówienia, a tym samym podnosimy konwersję w Państwa sklepie internetowym!

Klient zadowolony z obsługi z pewnością wróci do Państwa sklepu na kolejne zakupy!

Dzięki czatowi w sklepie internetowym zdecydowanie zauważą Państwo zmniejszenie ilości telefonów oraz maili z zapytaniami od Klientów. Czat ma za zadanie udzielić Klientowi odpowiedzi na większość jego pytań związanych z:

  • produktami
  • procesem płatności
  • dostawą zamówienia
  • składaniem zamówienia
  • reklamacji/wymiany/zwrotu
  • innych związanych z zakupami w Państwa sklepie.
Nieuniknione, że na początku współpracy zdarzą się pojedyncze pytania, na które nie będziemy znać odpowiedzi. Oczywiście podczas wdrożenia, które odbywa się przed rozpoczęciem obsługi czatów, ustalamy, jak powinniśmy postępować, jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce.


O tym, jak jeszcze wpływa czat na stronie na zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym, można przeczytać na naszym blogu - https://wirtualne-wsparcie.pl/blog/jak-zwiększyć-sprzedaż-w-sklepie-internetowym

Zobacz jak działamy!


Zaproszenie wysyłane jest automatycznie, a jego treść powiązana jest z aktualnym działaniem Klienta na stronie.


Doradzamy, odpowiadamy na bieżące pytania Klienta, a następnie prowadzimy go do kolejnego etapu zamówienia.


Pomagamy Klientowi przejść przez cały proces zamówienia, aż do zakończonej sukcesem płatności. Nasze zaangażowanie w rozmowie przekłada się na wzrost konwersji na Twojej stronie!
Oh My Chat! Wsparcie sprzedaży i generowanie leadów | Outsourcing obsługi czatów. Oh My Chat! Wsparcie sprzedaży i generowanie leadów | Outsourcing obsługi czatów.