Szybkie nawiązanie kontaktu
z Klientem, który w czasie rzeczywistym przegląda stronę i oferowane nieruchomości to połowa sukcesu.


Druga połowa to zapoznanie się z jego potrzebami
i wyjście ze spersonalizowaną ofertą, która trafi
w jego wymagania.


Zespół Oh My Chat! na stronie branży nieruchomości wykonuje aż 80% działań, które pomagają
w sprzedaży.

Nasi konsultanci nawiązują rozmowę z Klientem, poznają jego oczekiwania takie jak typ nieruchomości, metraż, ilość pokoi, piętro i inne.
Po zapoznaniu się z tymi informacjami przedstawiamy Klientowi dopasowane mieszkania/domy z Państwa strony, a następnie zachęcamy do pozostawienia danych do kontaktu zwrotnego, w którym Klient otrzyma indywidualną ofertę dopasowaną do jego potrzeb. 

Dzięki temu rozwiązaniu otrzymują Państwo gorącego leada z danymi kontaktowymi, do Klienta, którego zainteresowanie Państwa ofertą jest w danej chwili bardzo wysokie.


Warto też podkreślić, że momencie, gdy Klient ma za sobą już rozmowę przez czat na stronie, czuje się też bardziej zobowiązany do dalszych rozmów i skorzystanie z oferty firmy gdzie taka rozmowa się odbyła, niż w innej, gdzie do takiego wstępnego kontaktu jeszcze nie doszło.

                        

Generujemy wartościowe leady!

Istnieje wiele możliwości do generowania leadów, ale nie zawsze oznacza to, że będą to leady wartościowe. Żaden, nawet najlepszy formularz nie zastąpi żywego człowieka, który wejdzie w rozmowę z Klientem, pozyska od niego dane i pozna jego oczekiwania. 

Więcej o wartościowych leadach można przeczytać na naszym blogu:

Jeśli leady generowane na Państwa stronie nie przynoszą dobrych rezultatów, zapraszamy do kontaktu aby przekonać się, jak możemy w tym pomóc.