Rezerwując hotel lub wybierając sanatorium, Klienci chcą w jak najszybszym czasie uzyskać odpowiedzi na wiele pytań dotyczących pobytu. 


Czat na stronie umożliwia natychmiastowy kontakt
z Klientem i zachęcenie go do rezerwacji terminu.

Konsultant na czacie poznaje oczekiwania Klienta - ustala w jakim terminie chciałby odwiedzić hotel,w jakim pokoju chciałby się zakwaterować oraz czy jest zainteresowany dodatkowymi usługami na przykład pakietami w hotelowym SPA.

Po zapoznaniu się z tymi informacjami, w zależności od naszych ustaleń:


 zachęcamy Klienta do pozostawienia danych kontaktowych, aby Państwo mogli skontaktować się w celu potwierdzenia dostępności terminu i jego rezerwacji;

✓  pomagamy w zrobieniu rezerwacji przez stronę i przeprowadzamy Klienta przez cały ten proces.

Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymują Państwo:


✓  gorącego leada z danymi kontaktowymi do Klienta, którego zainteresowanie Państwa ofertą jest w danej chwili bardzo wysokie;

 wykonaną rezerwację przez Klienta na stronie, która trafia bezpośrednio do Państwa;

 ✓ zadowolenie Klienta, który szybko uzyskał najważniejsze informacje co na pewno wpływa na wybór miejsca, w którym chce spędzić swój czas :)

Odpowiadamy na bieżące pytania Klienta, a następnie zachęcamy do pozostawienia danych kontaktowych, aby mogli Państwo skontaktować się w celu potwierdzenia dostępności terminu.

Czat stanowi dla Klientów dogodną i szybką formę komunikacji, więc będzie chętnie używany do rezerwacji pobytu. Korzystanie z czatu odciąży Państwa telefon i maila.

Przesyłamy Państwu dane Klienta wraz z notatką o jego oczekiwaniach - taka informacja usprawni Państwa działania skierowane na dokończenie procesu rezerwacji.

Działamy proaktywnie towarzysząc Klientowi od momentu wejścia
na stronę!

Angażujemy Klienta w rozmowę i doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej oferty. 
Poznajemy oczekiwania Klienta już podczas krótkiej rozmowy na czacie i dostarczamy Państwu gorące leady!
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać prezentację pokazującą zalety obsługi czatów przez nasz zespół!