Czat dla branży hotelarskiej

Rezerwując hotel lub wybierając sanatorium, Klienci chcą w jak najszybszym czasie uzyskać odpowiedzi na wiele pytań dotyczących pobytu. Czat na stronie umożliwia natychmiastowy kontakt z Klientem i zachęcenie go do rezerwacji terminu.


Konsultant na czacie poznaje oczekiwania Klienta - ustala w jakim terminie chciałby odwiedzić hotel, w jakim pokoju chciałby się zakwaterować oraz czy jest zainteresowany dodatkowymi usługami na przykład pakietami w hotelowym SPA.

Po zapoznaniu się z tymi informacjami, w zależności od naszych ustaleń:
 - zachęcamy Klienta do pozostawienia danych kontaktowych, aby Państwo mogli skontaktować się w celu potwierdzenia dostępności terminu i jego rezerwacji;
- pomagamy w zrobieniu rezerwacji przez stronę i przeprowadzamy Klienta przez cały ten proces.

Dzięki temu rozwiązaniu zyskują Państwo:
- gorącego leada z danymi kontaktowymi, do Klienta, którego zainteresowanie Państwa ofertą jest w danej chwili bardzo wysokie;
- wykonaną rezerwację przez Klienta na stronie która trafia bezpośrednio do Państwa;
 - zadowolenie Klienta, który szybko uzyskał najważniejsze informacje co na pewno wpływa na wybór miejsca, w którym chce spędzić swój czas :)


Zobacz jak działamy


Odpowiadamy na bieżące pytania Klienta, a następnie zachęcamy do pozostawienia danych kontaktowych, aby mogli Państwo skontaktować się w celu potwierdzenia dostępności terminu.


Czat stanowi dla Klientów dogodną i szybką formę komunikacji, więc będzie chętnie używany do rezerwacji pobytu. Korzystanie z czatu odciąży Państwa telefon i maila.


Przesyłamy Państwu dane Klienta wraz z notatką o jego oczekiwaniach - taka informacja usprawni Państwa działania skierowane na dokończenie procesu rezerwacji.

Działamy proaktywnie towarzysząc Klientowi od momentu wejścia na stronę.

Angażujemy Klienta w rozmowę i doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej oferty.

Poznajemy oczekiwania Klienta już podczas krótkiej rozmowy na czacie i dostarczamy Państwu gorące leady!

Zapytaj o ofertę dla swojej strony!
Oh My Chat! Wsparcie sprzedaży i generowanie leadów | Outsourcing obsługi czatów. Oh My Chat! Generowanie leadów | Outsourcing obsługi czatów.